آموزش نوشتن تبلیغات برای فروش کالا از طریق اینترنت


کد مطلب: 5
تاریخ ثبت: 1398/03/04

گروه: سایر مطالب

آموزش نوشتن تبلیغات برای فروش کالا از طریق اینترنت
در مقاله های قبلی گفتیم که چطور باید از اینترنت پول بدست بیاورید و اینکه چه سایت هایی را برای تبلیغات انتخاب کنید. در این مقاله در مورد آموزش نوشتن تبلیغ بحث خواهیم کرد.
نحوه نوشتن یک تبلیغ برای فروش اینترنتی محصولات
حالا فرض می کنیم شما محصول یا خدمتتان را برای فروش اینترنتی انتخاب کردید و حالا قصد نوشتن تبلیغات را دارید. برای اینکار باید یکسری اصول ساده را امتحان کنید. اولین اصل نوشتن تبلیغات این است که یک خودتان را بجای کسی که می خواهید از شما چیزی بخرد بگذارید. فرض کنید می خواهید یکسری عروسک دست ساز بفروشید، اگر خودتان بخواهید یک عروسک دست ساز بخرید چه کاری انجام می دهید؟ حتما به سراغ گوگل می روید و سپس می نویسید «خرید عروسک دست ساز» یا می نویسید «فروش عروسک دست ساز» خوب تا اینجا فهمیدید که چه کلماتی برای شما مهم هستند. کلمات عروسک، دست ساز و کلمه عروسک دست ساز، پس عنوان آگهی شما باید فروش عروسک دست ساز باید باشد. در متن آگهی باید محصول یا خدمتی که انجام می دهید را بصورت مناسب توضیح دهید، برای مثال «ما برای شما هرگونه عروسکی که نیاز داشته باشید را بصورت کاملا دستی طراحی می کنیم».  و در آخر شماره تماس خود را بنویسید. در مقاله بعدی به شما آموزش می دهیم چطور تشخیص دهید آگهی که در سایت های تبلیغاتی نوشتید خوب جواب داده است یا خیر؟


سایر مقالات آموزشی آبشار آگهی نیازمندی های آنلاین :


  درباره آبشار آگهی سایت ثبت آگهی آنلاین
آبشار آگهی یک وب سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور آگهی های تبلیغاتی خود را در آن درج می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت ثبت نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید و در کمتر از چند ثانیه خود را در وب جهانی یا فضای مجازی معرفی نمایید. در آبشار آگهی می توانید آگهی،شغل،کانال و وب سایت خود را مجانی ثبت کنید.

تعداد بازدید: 341 نفر