اولین قدم کسسب درآمد پس از پیدا کردن محصول یا خدمت قابل فروش


کد مطلب: 4
تاریخ ثبت: 1398/03/03

گروه: سایر مطالب

اولین قدم کسسب درآمد پس از پیدا کردن محصول یا خدمت قابل فروش
در مقاله قبل با عنوان چگونه از طریق اینترنت درآمد داشته باشیم  گفتیم برای اینکه بتوانید شما هم از طریق اینترنت کسب درآمد داشته باشید این است که بتوانید یک محصول یا خدمت قابل عرضه داشته باشید. و یا به قول معروف بتوانید حرفی برای گفتن داشته باشید. خوب پس از اینکه خدمت یا کالای خود را پیدا کنید باید بدانید چگونه آن را بفروش برسانید.
چگونه از طریق اینترنت محصولاتتان را بفروش برسانید
اولین کاری که برای فروش محصولاتتان باید انجام دهید معرفی و نوشتن تبلیغات برای محصولاتتان باید باشد. باید بتوانید یک تبلیغ خوب برای محصولاتتان بنویسید. همانطور که در کسب و کارهای فیزیکی برای محصولات تبلیغ می کنند شما هم باید برای خدمتی که از طریق اینترنت می خواهید بفروشید باید وقت بگذارید تبلیغ کنید و هزینه پرداخت کنید.
نکته مهم: در هنگام شروع کار در اینترنت گول برندها را نخورید.
در چه سایت هایی باید تبلیغ کرد
احتمالا شما هم دوست داشته باشید بدانید در کدام سایت ها باید تبلیغ کرد و در چه وب سایت هایی بهتر است تبلیغ کرد. در پاسخ به این پرسش باید گفت: شما باید معیارهای زیر را در نظر بگیرید: یک: در وب سایت های تبلیغاتی که تبلیغات شما ماندگاری بالایی داشته باشند. دو- در سایت هایی که سرعت بهتری داشته باشند و سوم -  ملاک مهمتر این است که نیازی به معروف بودن سایت نیست. اکثر افرادی که تازه می خواهند تبلیغ کنند ابتدا به سایت هایی وارد می شوند که امروزه سر زبان ها افتاده اند.
معرفی برخی از وب سایت ها جهت تبلیغات اینترنتی
نیازمندی های آنلاین نت موج
این وب سایت یک سایت خوب برای تبلغات است که سرعت بالایی دارد و تبلیغات ماندگاری بالاتری دارند. از قابلیت های دیگر این سایت این است که می توانید کانال، شغل، سایت، لینک وب سایت، پیج اینستاگرام خود را ثبت کنید.


نیازمندی های موج آگهی
این سایت هم سرعت بالایی دارد و در آن می توانید تبلیغات خود را چندین ماهه بصورت رایگان ثبت کنید.
نیازمندی های نت پسند
این سایت این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید تبلیغات کسب و کار، سایت و غیره خود را ثبت کنید.
نیازمندی های آبشار آگهی
همین سایت هم امکان ثبت رایگان آگهی و تبلیغات برای محصولاتتان را در اختیار شما قرار می دهد.

در مقاله بعدی آموزش نوشتن تبلیغات برای محصولاتتان را آموزش می دهیم.


سایر مقالات آموزشی آبشار آگهی نیازمندی های آنلاین :


  درباره آبشار آگهی سایت ثبت آگهی آنلاین
آبشار آگهی یک وب سایت نیازمندی های آنلاین است که خریداران و فروشندگان سراسر کشور آگهی های تبلیغاتی خود را در آن درج می کنند. اگر شما هم محصول یا خدماتی دارید می توانید تبلیغ خود را بصورت رایگان در این سایت ثبت نمایید. برای شروع از بالا روی دکمه «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید و در کمتر از چند ثانیه خود را در وب جهانی یا فضای مجازی معرفی نمایید. در آبشار آگهی می توانید آگهی،شغل،کانال و وب سایت خود را مجانی ثبت کنید.

تعداد بازدید: 372 نفر